Колектор (манифолд)

Колектор - Це частина сонячного колектора, яка відповідає за відбір тепла від теплових трубок. Вдень, в процесі роботи, колектор може нагріватися до температури вище 100С. Вночі може охолоджуватися до температури нижче 0С. Такий великий перепад температур створює величезне навантаження на конструкцію колектора, яка відбувається через процесу стиснення і розширення металу. Зазвичай колектори мають одну точку зварювання колектора з посадковим гніздом балона або мають посадочне гніздо «врізане» в трубу колектора. Мала кількість точок зварювання не дає можливості забезпечити ефективний теплообмін між трубою колектора і посадковим гніздом. «Врізка» в трубу колектора хоча і забезпечує достатній знімання тепла, але підвищує ризик утворення тріщини на місці зварювання, яка приведе до витікання теплоносія і вимагатиме негайного ремонту системи.

kollektor Коллектор (манифолд)Компанія Apricus використовує дві магістральних труби колектора, які мають 4 точки зварювання з посадковим гніздом. Це дає можливість отримати максимально надійну конструкцію з відмінними теплотехнічними характеристиками, яка може витримати велику кількість циклів нагрівання-охолодження. Тому, гарантійний термін експлуатації такого колектора становить 15 років.

Корпус колектора виготовлений з алюмінію, тому він стійкий до атмосферних впливів і легкий (що важливо при монтажі). Усередині як утеплювач використана мінеральна вата. Корпус герметичний і не пропускає вологу. Завдяки цьому мінеральна вата завжди залишається сухою і відмінно виконує свої теплоізоляційні функції.

Trackback from your site.

image1
image1
image1
  • certificados
  • certificadosLogos
WordPress Lightbox