Підігрів води

Одним з найважливіших факторів, впливають на комфорт життя, є тепло. Тепло потрібно нам як для опалення наших квартир і будинків, так і для нагрівання води побутового призначення.

Для цих цілей часто використовуються викопні види палив, ресурс яких не безмежний, а вартість яких постійно зростає. Висока ціна теплової енергії і залежність споживача від постачальника тепла або ресурсів для його отримання (газ, дизель, бензин, електрика) створюють невпевненість у завтрашньому дні.

Завдяки технічному прогресу сьогодні у нас є можливість використовувати поновлювані джерела енергії. Таким чином, ми можемо знайти повну або часткову незалежність, економію сімейного бюджету, впевненість у завтрашньому дні і зробити свій внесок у поліпшення екологічної ситуації на Землі.

Одним з найбільш використовуваних джерел енергії є Сонце. Використовуючи сонячні колектора, ми можемо забезпечити себе, свою сім'ю гарячою водою для побутового використання, а також здійснити підігрів басейну та системи опалення.

Звичайна система ГВП включає в себе процеси нагріву води, її зберігання та розводки до сантехнічних приладів. У разі використання сонячних колекторів готується і зберігається вода в одному і тому ж місці - в акумулюючої ємності з вбудованим теплообмінником. Оскільки в ємності відбувається розшарування води по висоті, то найбільш гаряча вода буде завжди вгорі. Саме зверху і відбувається її відбір для використання. У той же час знизу ємності відбувається підмішування холодної водопровідної води.

Акумулюючі ємності як і кількість сонячних колекторів розраховуються виходячи з потреб споживання гарячої води. Також вони виступаю сховищами приготовленої в денний час води вночі або в похмуру погоду.

image1
image1
image1
  • certificados
  • certificadosLogos
WordPress Lightbox