Особливості вакуумних колекторів Apricus

1. Вакуумна трубка. Вакуумна трубка має дуже низькі втрати тепла.

2. Пасивне стеження. Це дозволяє нагрівати воду при низькій температурі зовнішнього повітря. Сонячні абсорбери круглі і між ними є певна відстань. Завдяки цьому потужність сонячного колектора не суттєво падає у випадку, коли сонячні промені падають не під кутом 90С до площини сонячного колектора.

osobennosti vakuumnyh kollektorov apricus Особенности вакуумных коллекторов Apricus

Для порівняння компанія Apricus провела експеримент. У Сіднеї (Австралія) замерялась потужність вироблена колекторами за рік використання. На наступній картинці можна побачити падіння потужності для сонячних колекторів розташованих під різними кутами (для інших регіонів падіння потужності колекторів може відрізнятися)

osobennosti vakuumnyh kollektorov apricus 2 Особенности вакуумных коллекторов Apricus

3. Відмінна комбінація вакуумної та теплової трубок.

Сброка теплової та ваккумних трубок в єдину конструкцію у різних виробників здійснюється по різному. Компанія Apricus замість того що б розташовувати теплову трубку в центрі вакуумної, розпорядженні теплову трубку безпосередньо під абсорбером. Усередині абсорбера знаходиться кліпса, яка пружної абсорбер. У результаті нагрівання алюміній пом'якшується і підпружинений кліпсою, щільно притискається до абсорбує покриттю, і трубці. Це забезпечує максимальну продуктивність сонячного колектора.

osobennosti vakuumnyh kollektorov apricus 3 Особенности вакуумных коллекторов Apricus

4. Надійний колектор.

Компанія Apricus використовує дві магістральних труби колектора, які мають 4 точки зварювання з посадковим гніздом. Це дає можливість отримати максимально надійну конструкцію з відмінними теплотехнічними характеристиками, яка може витримати велику кількість циклів нагрівання. З цього, гарантійний термін експлуатації такого колектора становить 15 років

osobennosti vakuumnyh kollektorov apricus 4 Особенности вакуумных коллекторов Apricus

5. Корпус колектора.

Shell колектора izgotovlen навколо alyuminiya, тому він стійкий до атмосферних впливів і легкий (що важливо при монтажі). Усередині як утеплювач використана менеральная вата. Корпус греметічен і не пропускає вологу. Завдяки цьому мінеральна вата завжди залишається сухою і відмінно виконує свої теплоізоляційні функції.

6. Силіконові компоненти.

Всі гумові елементи колектора виготовлені із силіконової гуми стійкої до воздествия УФ випромінювання і здатною витримувати температури більш 2000З

Trackback from your site.

image1
image1
image1
  • certificados
  • certificadosLogos
WordPress Lightbox