Як легко продати сонячний колектор або як обманюють споживачів?

Що є одним з вирішальних чинників для покупця на користь однієї або іншої пропозиції?

Як показує практика дуже часто кінцевий споживач робить вибір на користь пропозиції з найнижчою ціною, потім не раз шкодуючи про це, оскільки за найнижчою ціною, зазвичай, криється або низькоякісна продукція або ж урізана по продуктивності комплектація.

Так яскравим прикладом послужило звернення Ігоря з Івано-Франківської області. Стояло завдання забезпечити підігрів двох відкритих басейнів восени і навесні аж до морозів об'ємом 50 куб.м. і 7 куб.м. Одна з досить відомих компаній на ринку сонячних колекторів України зробила бюджетну пропозицію на основі 9 плоских колекторів і запевнила в тому, що навіть взимку сонячні колектори працюватимуть і, як мінімум, воду з басейну зливати не доведеться. Тепер у Ігора, як у людини, який монтував ці сонячні колектори і безпосередньо відповідає перед замовником за їх роботу проблеми - навіть у міжсезоння колектори не здатні нагріти таку кількість води. Це ж не жарти 57 000 літрів води у відкритих басейнах, та ще й пласкі колектори, та ще й в холодну пору року.

Ще один цікавий приклад. Олександру з Донецька порадили для нагріву відкритого басейну розмірами 3,5 х 2,5 м (близько 15 куб.м.) в літній час, а також для продовження сезону купання використовувати термосифонний колектор з 20 трубок. Пікова потужність такого колектора в ідеальних умовах досить-незначна. Це все одно, що намагатися нагріти такий басейн кип'ятильником. Причому працює кип'ятильник всього 8-12 годин на добу, як і сонячний колектор. Басейн при цьому цілодобово відкритий.

Наступний приклад ще більш сумний. Євген з Криму подзвонив нам у пошуках теплових трубок до своїх сонячним колекторам. Як виявилося близько трьох років тому він встановив сонячну систему що складається 80 з вакуумних трубок. Після першої зими продуктивність значно знизилася. Як виявилося, з'явилися тріщини в теплових трубках. Сьогодні близько 40 теплових трубок вийшли з ладу. Таким чином дані колектори не опрацьовані обіцяну п'ятирічну гарантію. Відповідати по гарантії нікому так як фірма, яка їх імпортувала і продала, припинила своє існування.

Найсвіжіший дзвінок. Дівчина придбала 3 термосифонних колектора по 30 трубок кожен з 300 літровими баками. При цьому їй не скомплектували систему, а лише порадили, що їй потрібно докупити, щоб колектори працювали. В итоге девушка со знаниями домохозяйки пытается скомплектовать собственную солнечную систему. Враховуючи те, что коллекторы монтироваться будут не организацией, которая их продала, и комплектоваться будут не ними, то за роботу таких колекторів відповідати вони не.

Подобные обращения имеют одно общее – это зачастую гроші на вітер.

Багато хто з вас подумають, що така ситуація не тільки з сонячними колекторами, але і з іншими дешевими товарами. І будуть праві, тільки недобросовісний продавець сонячних колекторів завжди може послатися на погані погодні умови, щоб піти від відповідальності.

Причиною всьому жадібність, безвідповідальність і / або непрофесіоналізм компаній, які займаються сонячними колекторами. Більше того слово «репутація» для них, скоріше всього, нічого не означає.

Будьте уважні. Як говоритися:

«Скупий платить двічі»

При цьому хитрий і недобросовісний продавець наживається на “скупому”.


Також вам Буде цікаво:

& NBSP;

Ще статті за схожою темі:

Trackback from your site.

image1
image1
image1
  • certificados
  • certificadosLogos
WordPress Lightbox