Історія Apricus

proizvodstvo 1 История ApricusСонячна Apricus в 2003 році заснував австралієць Мік Хафріс з акцентом на рішення в напрямку сонячного тепла. Сьогодні Сонячна Apricus переросла в глобальну компанію з поширенням і підтримкою по всьому світу.

“Apricus” – надзвичайно вдала назва, яке в перекладі з латині означає “залучення сонця”.

Починаючи з 2005 року компанія Сонячна Apricus орієнтується не тільки на внутрішній ринок Австралії, де їх продукція встигла завоювати довіру споживачів і відзначена безліччю нагород, але і починає впроваджувати стратегію з виходу на світовий ринок сонячної енергетики.

Відкриваються офіси компанії в США, Німеччині та Румунії, продукція активно виходить на ринки Європи та Північної Америки, закріплюючись завдяки високій якості і правильну маркетингову політику. Поступово Сонячна Apricus перетворюється на глобальну компанію з офісами в багатьох ключових країнах світу.
На сьогоднішній день сонячні колектора Apricus представлені в більш ніж 30 країнах світу і кількість цих країн постійно зростає.

Компанія Apricus з акцентом на безперервне вдосконалення продуктів, управління та обслуговування сертифікована згідно стандартам ISO9001: 2008. Всі продукти виробляються з упором на спрощений дизайн і простоту установки, прагнучи звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище всіх матеріалів і операцій. Команда Apricus постійно займається вдосконаленням продуктів і нових розробок, що значною мірою базується на зворотному зв'язку від клієнтів з усього світу.

image1
image1
image1
  • certificados
  • certificadosLogos
WordPress Lightbox