Співпраця

Мета нашої діяльності - виведення і закріплення на ринку України всесвітньо відомої сонячної продукції Apricus.

Одним з головних кроків до нашої мети є побудова мережі компетентних і професійних партнерів в регіонах України, націлених на просування продукції Apricus на ринку альтернативних і поновлюваних джерел енергії.

Ми дотримуємося стратегії розвитку, яку створили провідні маркетологи компанії Apricus. Природно, ми адаптували схеми співпраці, відпрацьовані роками представниками Apricus в інших країнах, до української моделі взаємин і правил ведення бізнесу.

Політика наших взаємин з партнерами, як і глобальна політика Apricus, розрахована в першу чергу на підтримку завойованої в багатьох країнах світу високої репутації.

Люди купують довіру перш, ніж вони куплять товари (Марк Стівенс)

Ми не ставимо перед собою мету реалізації продуктів Apricus через партнерів, для яких головне заробити зараз і будь-яку ціну. Ми шукаємо партнерів, готових бути не тільки продавцями за прилавком, але готових вчитися, підвищувати рівень своїх знань з сонячної енергії і передавати ці знання своїм клієнтам або монтажникам; готових якісно вести проектування та / або монтаж систем нагріву води на основі сонячних колекторів Apricus.

Мета освіти полягає в тому, щоб замінити порожній розум відкритим розумом (Малколм Стівенсон Форбс 19.08.1919 - 24.02.1990)

Саме така політика сприяє впевненому виході та закріпленні на ринку України продукції Apricus.

Успіх приходить, коли можливість зустрічається з готовністю (Хіларі Хінтон «Зіг» Зиглар (Доктор. 06.11.1926)

Якщо ви і ваша організація готові використовувати цю можливість і стати представником Apricus у своєму регіоні, прохання заповнити та надіслати форму для контактних даних <Проміжок bbox_x = "860" bbox_y = "783" bbox_w = "54" bbox_h = "19" FSIZE = "13" fweight = "3" червоний = "102" зелений = "102" синій = "102" альфа = " admin@apricus.com.ua або заповнити форму для зворотного зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Також ви можете зателефонувати за телефоном (048) 704-55-24 або (048) 704-55-29.

Завантажити форму для контактних даних.
[форму зворотного зв'язку на 7-ID =”774″ назва =”Зворотний зв'язок”]

image1
image1
image1
  • certificados
  • certificadosLogos
WordPress Lightbox