Незакипаючі сонячні колектори Drainback

Drainback Незакипаемые солнечные системы drainback
Drainback2 Незакипаемые солнечные системы drainback
Drainback3 Незакипаемые солнечные системы drainback

Низька популярність систем Drainback. З чим це пов'язано?

Одним з найнадійніших способів запобігання закипання теплоносія в сонячних колекторах вважається установка систем Drainback. Доводиться це не тільки їх простотою і надійністю, але і високою популярністю систем в тих країнах, де сонячна енергетика практикується десятиліттями. Більш того незакіпаемая сонячна система на відміну від деяких інших способів запобігання закипання теплоносія не вимагає уваги споживача і працює повністю автономно.

Незакіпаемие сонячні колектори

Враховуючи всі плюси, якими володіють сонячні системи Drainback і її популярність у багатьох країнах Європи і в США виникає питання, чому про неї мало що відомо в Україні. Перш ніж дати відповідь потрібно розібратися, в яких умовах доводиться працювати сонячним колекторам в системі Drainback.

Розглянемо приклад.

Ранок. У бойлері непрямого нагріву температура води, зберігаючи частину виробленого напередодні тепла, становить 45 С. Ранок видався сонячним і вже 11 до 11 години температура в бойлері досягла заданої 60 С. Контролер сонячної системи вимикає насос сонячної станції, циркуляція теплоносія припиняється і теплоносій самостійно зливається в спеціальну ємність Drainback tank. Але не дивлячись на це нагрів сонячних колекторів триває. Через деякий час температура колектора перевищує 200 С. Водночас відбувається використання приготовленої гарячої води, температура в бойлері знижується і контролер запускає насос сонячної станції. finding the domain . Теплоносій з кімнатною температурою подається в розпечений сонячний колектор. Відбувається різке охолодження колектора і, як наслідок, зміна лінійних розмірів.

Досить екстремальні умови експлуатації. Чи не так?

Тепер розглянемо будову колектора, найбільш популярне з представлених в Україні сонячних колекторів.

Традиційно колектор вакуумного сонячного колектора представляє з себе мідну трубу з висвердленими отворами в які запаюються гільзи для установки конденсаторів теплової трубки.

Sverlenie otverstiy v kollektore Незакипаемые солнечные системы drainback Zapayka gilz pod teplovuyu trubku Незакипаемые солнечные системы drainback

Як все зварні та Паєчно з'єднання, місця пайки гільз найбільш схильні виходу з ладу, а з огляду на часті і дуже сильні перепади температур в системах Drainback, ці місця не здатні працювати в таких умовах. Саме така конструкція і не дозволяє використовувати більшість сонячних колекторів для роботи в системах Drainback.

На відміну від багатьох, колектори Apricus спочатку були спроектовані для роботи в системі Drainback. Спеціальне будова колектора, виконаного з високоякісної міді, дозволяє витримувати часті зміни температури і лінійні розширення з гарантією на колектор 15 років 15 років.

DSC 0053 300x200 Незакипаемые солнечные системы drainback DSC 0055 300x200 Незакипаемые солнечные системы drainback

Якщо ж розглядати сонячну систему з традиційною схемою монтажу, то можливість витримувати часті перепади температур підвищує надійність сонячних колекторів Apricus і підтверджує на ділі гарантію 15 років 15 років.

Самослівние сонячні системи Драйнбек – Apricus!

image1
image1
image1
  • certificados
  • certificadosLogos
WordPress Lightbox