Продукція

Продукція Априкус – це сонячні колектори різних типів, які призначені для виробництва тепла для гарячого водопостачання, нагрівання басейну, підтримання системи опалення шляхом перетворення сонячної радіації в теплову енергію.

Оскільки представництва компанії покривають багато країн на різних континентах, науково-дослідний центр Априкус вже протягом 15 років отримує цінні відгуки та оцінки своєї продукції. Виходячи з відгуків вдалося створити різні типи сонячних колекторів (вакуумні трубчасті, плоскі, термосифонні), які здатні нагрівати гарячу воду, підтримувати опалення та нагрівати басейн у різних місцях планети з різними кліматичними умовами.

про виробника

Apricus Solar заснована в 2003 році австралійцем Міком Хамфрісом і націлена на розробку та виробництво рішень у сонячній термальній енергетиці. Сьогодні Apricus Solar переросла у глобальну компанію з поширенням та підтримкою по всьому світу.

"Apricus" - у перекладі з латини означає "залучення сонця".

Починаючи з 2005 року компанія Apricus Solar орієнтується не лише на внутрішній ринок Австралії, де їхня продукція встигла завоювати довіру споживачів та відзначена безліччю нагород, а й починає впроваджувати стратегію виходу на світовий ринок сонячної енергетики.

Відкриваються офіси компанії в США, Німеччині та Румунії, продукція активно виходить на ринки Європи та Північної Америки, закріплюючись завдяки високій якості та правильній маркетинговій політиці. Поступово Apricus Solar перетворюється на глобальну компанію з офісами у багатьох ключових країнах світу.

Компанія Apricus безперервно вдосконалює продукти та виробництво та сертифікована згідно стандартів ISO9001: 2008. Всі продукти створюються з упором на спрощений дизайн та простоту установки, прагнучи звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище всіх матеріалів та операцій. Команда Apricus постійно займається вдосконаленням продуктів та нових розробок, що значною мірою базується на зворотному зв'язку клієнтів з усього світу.

розрахувати вартість системи

типи геліосистем

Пряма протока на воді
Закрита на воді
Закрита на антифризі
Незакипна Drainback
Геліосистема з прямою протокою

Підходить для
Клімат з нічними температурами взимку не нижче -10оС / 50оF 

Опис
У системі прямої протоки, питна вода або вода опалювальної системи циркулює через колектор.

Активація циркуляції води за негативних температур захищає від замерзання.

У разі прямого нагріву питної води всі компоненти геліосистеми повинні відповідати нормам харчування.

Сонячні колектори Априкус призначені для систем прямого потоку, що підтверджується випробуваннями NSF-61 (США) та Watermark (Австралія).

Докладніше
Закрита геліосистема на воді

Підходить для
Клімат з нічними температурами взимку не нижче -10оС / 50оF. 

Опис
У системі із закритим контуром заповненим водою, питна вода або вода опалювальної системи нагрівається через теплообмінник, яким може служити змійовик бойлера або теплоакумулятора або окремий проміжний теплообмінник.

Циркуляція теплоносія в геліоконтурі відбувається, коли температура на колекторі перевищує температуру середовища, що нагрівається, і коли температура на колекторі перевищує мінімальну робочу температуру (+28оС для вакуумних колічних колекторів).

Активація циркуляції води за негативних температур захищає від замерзання. 

Докладніше
Закрита геліосистема на антифризі

Підходить для
Клімат з нічними температурами взимку нижче -10оС / 50оF, а також робота в будь-якому іншому кліматі. 

Опис
У системі із закритим контуром та незамерзаючою рідиною, питна вода або вода опалювальної системи нагрівається через теплообмінник, яким може служити змійовик бойлера або теплоакумулятора або окремий проміжний теплообмінник.

Циркуляція теплоносія в геліоконтурі відбувається, коли температура на колекторі перевищує температуру середовища, що нагрівається і коли температура на колекторі перевищує мінімальну робочу температуру (+28оС для вакуумних сонячних колекторів). 

Докладніше
Незакипна геліосистема Drainback

Підходить для
Будь-який клімат.

Опис
Питна або опалювальна вода нагрівається в буферній ємності або бойлері через вбудовані або окремі теплообмінники. Як теплоносій може використовуватися як розчин пропіленгліколю так і вода.

У режимі «спокою» колектор та частина магістралей порожні. При включенні циркуляційного насоса відбувається заповнення геліоконтуру та колектора. При вимиканні циркуляційного насоса відбувається злив теплоносія в Drainback резервуар та спустошення колектора.

Сонячні колектори Априкус призначені для систем Drainback і не бояться різких стрибків температур та змін лінійних розмірів маніфолду.

Докладніше

принцип роботи незакипаної системи

гарантія якості

якість

Висока якість продукції Априкус підтверджується багатьма сертифікатами, отриманими в результаті тестування на відповідність стандартам різних споживчих ринків у різних країнах. Так серед сертифікатів:

011-7S2323 R (Solar Keymark, Німеччина) – результати тестування вакуумних сонячних колекторів ETC
10001909 (Solar Rating & Certification Corporation, США) 10001910 (Solar Rating & Certification Corporation, США) 10001911 (Solar Rating & Certification Corporation, США)

AS/NZS 2712-2007 (Global-Mark Pty Ltd, Австралія та Нова Зеландія)
– проектування та виробництво сонячних нагрівачів
ISO 9001-2008 (Global-Mark Pty Ltd, Австралія та Нова Зеландія) – система управління якістю

гарантія

Гарантія на продукцію Априкус – однакова у всіх країнах, де вона представлена. 

Гарантія на вакуумні колектори роздільна на компоненти та складає:

    - теплова та вакуумна трубки – 10 років
    - маніфолд та рама – 15 років

Гарантію забезпечує виробник через офіційного представника в Україні – ТОВ «Неотепло».

Сонячні колектори Априкус є одними з небагатьох, гарантійними умовами на які дозволяється їх використання в самозливних незакипаних системах Drainback.


проекти

Київ
Ресторан MEI WEI з офісами
3 х ЕТС-30, пряма на воді
Тернопіль
Автомийка
6 х АР-30, закрита
Чернівці
Ресторан Allureinn
10 х АР-30, drainback
Харьків
Приватний будинок
6хАР-30, drainback
Новости 1 - 4 из 33
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец

статті та публікації

Розіграш сонячного колектора Apricus

Розіграш сонячного колектора присвячений виставці Акватерм 2018, яка відбудеться 15-18 травня 2018 року в м. Київ, у МВЦ на Броварському проспекті.

Призовий сонячний колектор Apricus ETC-30 встановлений біля входу 3С Міжнародного виставкового комплексу.

Міфи про сонячні колектори

Незважаючи на те, що сонячні колектори вже багато років використовуються для отримання теплової енергії по всьому світу, існує багато помилок щодо їхньої працездатності, довговічності та надійності. Спілкуючись із людьми з різних регіонів України, різного достатку та віку команді наших менеджерів постійно доводиться боротися із міфами та стереотипами щодо сонячних колекторів.

Перегрів сонячного колектора: причини та наслідки

При постійному сонячному випромінюванні відбувається нагрівання сонячного колектора і, як наслідок, нагрівання теплоносія та побутової води. Якщо тепло з колектора не забирати за допомогою теплоносія, температура може значно піднятися. Температура колектора може досягати 200С та вище.

Всі статті

співробітництво

Мета нашої діяльності – виведення та закріплення на ринку України всесвітньо відомої сонячної продукції Apricus. Одним із головних кроків до нашої мети є побудова мережі компетентних та професійних партнерів у регіонах України, націлених на просування продукції Apricus на ринку альтернативних та відновлюваних джерел енергії.

Але ця, ні менш значущі мети неможливо знайти досягнуті без високоякісної команди фахівців.

Ми цінуємо важливість створення високої робочої культури, яка дозволяє нашим співробітникам щодня насолоджуватися своєю роботою. Ми цінуємо професіоналів у своїй справі та завжди готові розглянути розширення штату наших співробітників такими людьми.

загрузка карты...
розрахувати вартість системи